Βαθμολογίες

  • Εγγραφή

Βαθμολογίες 2016 - 2015
 
ΣΑΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (24ο Λύκειο Αθηνών)
1η των πρώτων στο Λύκειό της | 19 Αρχαία Ελληνικά (1η) / 19,5 Λατινικά (2η) / 18,6 Ιστορία (2η)
ΒΑΪΔΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (2ο Πειραματικό Λύκειο Αθηνών)
19,1 Λατινικά (4η) / 18,7 Ιστορία (3η) / 19,9 Μαθηματικά Γ.Π. (1η)
ΒΑΛΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑ (24ο Λύκειο Αθηνών) 18,2 Ιστορία (4η) / 17,7 Λατινικά
ΒΑΛΛΙΔΗ ΖΕΦΗ (24ο Λύκειο Αθηνών) 16 Έκθεση
ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (5ο Λύκειο Ζωγράφου) 17,2 Αρχαία Ελληνικά (2ος) / 17,5 Έκθεση (1ος) / 18,5 Βιολογία / 18 Ιστορία / 18 Λατινικά
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (16ο Λύκειο Αθηνών) 19,4 Λατινικά (2η) / 18,6 Ιστορία (1η) / 19,6 Βιολογία (1η)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (2ο Πειραματικό Λύκειο Αθηνών) 19,6 Βιολογία / 17,5 Ιστορία
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΕΛΕΝΗ (2ο Πειραματικό Λύκειο Αθηνών) 18 Νεοελληνική Λογοτεχνία / 17,6 Ιστορία
ΠΑΛΑΓΓΑ ΕΒΕΛΙΝ (56ο Λύκειο Αθηνών) 18,4 Βιολογία / 17,2 Ιστορία
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (16ο Λύκειο Αθηνών) 16 Έκθεση / 18,7 Λατινικά
ΚΑΤΣΙΡΑ ΙΩΑΝΝΑ (16ο Λύκειο Αθηνών) 18,7 Νεοελληνική Λογοτεχνία (1η) / 17,1 Έκθεση (1η) / 15,7 Αρχαία Ελληνικά (1η) / 18,3 Ιστορία (2η)
ΚΑΛΥΒΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (2ο Πειραματικό Λύκειο Αθηνών) 18,7 Λατινικά / 17,5 Νεοελληνική Λογοτεχνία / 17,8 Ιστορία
ΜΑΝΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (57ο Λύκειο Αθηνών) 18,6 Ιστορία / 18,3 Βιολογία / 17,6 Λατινικά
ΡΟΥΜΠΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (2ο Πειραματικό Λύκειο Αθηνών) 17,8 Ιστορία / 17 Βιολογία
ΚΛΑΑΣΕΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (56ο Λύκειο Αθηνών) 17 Ιστορία / 16,5 Νεοελληνική Λογοτεχνία
ΠΑΠΠΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (2ο Πειραματικό Λύκειο Αθηνών) 19,3 Βιολογία
ΜΠΑΪΜΠΑ ΕΛΕΝΗ (24ο Λύκειο Αθηνών) 17,5 Βιολογία
ΦΕΦΕ ΜΑΡΙΣΥΛΙΑ (16ο Λύκειο Αθηνών) 17,1 Ιστορία

Βαθμολογίες 2014 - 2013
 
ΚΑΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (57ο Λύκειο Αθήνας)  19,6 Λατινικά / 19,3 Ιστορία / 18,8 Βιολογία
ΒΛΑΧΟΥΛΗ ΝΕΦΕΛΗ (Λύκειο «Ουρσουλίνες»)  17,2 Έκθεση / 19,1  Λατινικά / 18,6 Ιστορία / 19,5 Βιολογία
ΖΙΩΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (2ο Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Αθήνας)  18,2 Λατινικά / 19,1   Βιολογία
ΚΙΖΙΤΟ ΝΙΚΟΛ (57ο Λύκειο Αθήνας)  18,5 Ιστορία
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (57ο Λύκειο Αθήνας)  18 Ιστορία / 17 Λατινικά / 18,5 Βιολογία
ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΑΡΤΕΜΙΣ (2ο Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Αθήνας)  17 Έκθεση
ΜΠΕΡΤΑΛΗ ΧΡΥΣΑ (56ο Λύκειο Αθήνας)  18,5 Ιστορία
ΜΠΕΛΛΙΝΤΖΕΡ ΜΑΡΙΔΩΡΑ (2ο Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Αθήνας)  16 Έκθεση
ΛΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (2ο Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Αθήνας)  18,1 Νεοελληνική Λογοτεχνία / 18,1 Λατινικά / 19,1 Βιολογία
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (2ο Πειραματικό Λύκειο Αθηνών) 18 Αρχαία Ελληνικά (1η) / 19,6 Ιστορία / 19,4 Λατινικά / 17,5 Έκθεση Έκφραση
ΚΑΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ (2ο Πειραματικό Λύκειο Αθηνών) 19,5 Βιολογία / 17,4 Ιστορία
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (2ο Πειραματικό Λύκειο Αθηνών) 17 Έκθεση Έκφραση
ΓΙΑΛΑΜΟΥΔΗ ΗΡΑ (Λύκειο Χολαργού) 17,5 Έκθεση Έκφραση 3η/ 19,4 Ιστορία / 18,7 Βιολογία / 17,2 Ν. Λογοτεχνία
ΡΑΪΛΗ ΛΟΥΚΙΑ (16ο Λύκειο Αθηνών) 18,7 Ιστορία / 17 Βιολογία
ΠΙΓΚΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ («Εκπαιδευτήρια Μπούκαλη») 19 Λατινικά (1η) / 19 Ιστορία(1η) / 17,5 Νεολ. Λογοτεχνία (1η)
ΑΝΑΠΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (1ο Αρσάκειο Λύκειο Ψυχικού) 19,1 Ιστορία / 18,3 Βιολογία
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ (2ο Πειραματικό Λύκειο Αθηνών) 17,1 Έκθεση Έκφραση
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (1ο Αρσάκειο Λύκειο Ψυχικού) 17,3 Έκθεση Έκφραση / 19 Βιολογία / 18,9 Λατινικά / 18,5 Ιστορία

Βαθμολογίες 2012 - 2011
 
ΜΠΟΓΕΑ ΖΩΗ (26ο Λύκειο ΜΑΡΑΣΛΕΙΟ) 18,3 Αρχαία Ελληνικά (2η) / 18,8 Λατινικά (4η) / 18,1 Ιστορία
ΛΑΜΠΡΗ ΜΑΡΙΑ (56ο Λύκειο Αθηνών) 18,8 Ν.Λογοτεχνία (1η) / 18,6 Ιστορία (3η)
ΜΠΑΡΔΗ ΓΚΕΡΗ (46ο Λύκειο Αθηνών) 17,2 Ν.Λογοτεχνία (2η) / 17,6 Ιστορία (3η)
ΠΑΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ (Λύκειο Π.Ψυχικού) 19,4 Βιολογία (1ος) / 18,1 Ιστορία / 16,7 Έκθεση-¨Εκφραση (3ος)
ΣΑΜΟΡΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (16ο Λύκειο ) 19,1 Ιστορία / 18 Ν.Λογοτεχνία
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗ ΖΩΗ (ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ Λύκειο ) 17,6 Αρχαία Ελληνικά (3η)
ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (16ο Λύκειο Αθηνών) 17 Ν.Λογοτεχνία
ΔΕΪΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΝΙΑ (56ο Λύκειο Αθηνών) 18,5 Ιστορία (2η) / 18 Λατινικά (2η) / 17,7 Βιολογία (1η) / 17 Ν.Λογοτεχνία (3η)
ΑΝΔΡΑΒΙΖΟΥ ΒΑΓΙΑ (56ο Λύκειο Αθηνών) 18,1 Ν.Λογοτεχνία (2η) / 18 Λατινικά (2η) / 16 Αρχαία Ελληνικά (1η) / 17,6 Ιστορία (3η) / 17,7 Βιολογία (1η)
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (1η Αρσάκειο Λύκειο Ψυχικού) 18,2 Έκθεση
ΑΓΑΘΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ (46ο Λύκειο Αθηνών) 19,8 Ιστορία (2ος) / 17,3 Αρχαία (2ος) / 18,7 Λατινικά (3ος)
ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (46ο Λύκειο Αθηνών) 19,5 Ιστορία (3ος) / 17 Αρχαία (3ος) / 18,2 Λατινικά
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (56ο Λύκειο Αθηνών) 18,8 Λατινικά (2η) / 17,9 Βιολογία (2η) / 17 Ν.Λογοτεχνία (2η)
ΝΑΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (46ο Λύκειο Αθηνών) 18,7 Ν.Λογοτεχνία (2η)
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ (46ο Λύκειο Αθηνών) 19,1 Ιστορία (4η)
ΜΠΕΡΝΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (56ο Λύκειο Αθηνών) 18,2 Ιστορία (4η) / 18 Λατινικά (4η)

Βαθμολογίες 2010 - 2009 - 2008 - 2007
 
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (2η 56ο Λύκειο) 18,7 Λατινικά
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΑΙΔΩΝ (2ο Αρσάκειο Λύκειο Ψυχικού) 18,1 Ιστορία
ΚΙΖΙΤΟ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (57ο Λύκειο) 17 Ιστορία
ΘΑΝΑΣΗ ΖΩΗ (2ο Πειραματικό Λύκειο Αθηνών) 19,8 Ιστορία(2η) / 18,3 Αρχαία Ελληνικά (3η) / 19,6 Λατινικά (1η) / 17,2 Ν.Λογοτεχνία
ΔΗΜΑΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (1ος 2ο Πειραματικό Λύκειο Αθηνών) 20 Έκθεση / 19 Αρχαία / 19,6 Ν.Λογοτεχνία / 19 Λατινικά / 19,6 Ιστορία Θ.Κ.
ΛΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ (1η 2ο Αρσάκειο Λύκειο Ψυχικού) 18 Έκθεση
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (2ος 16ο Λύκειο Αθηνών) 17,2 Έκθεση / 18,7 Αρχαία
ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (1ος Θ.Κ. Πειρ. Π/μίου Αθηνών) 15,3 Έκθεση
ΚΟΥΤΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (57ο Λύκειο Αθηνών) 18,6 Αρχαία Ελληνικά (2ος) / 19,4 Λατινικά (2ος) / 19,3 Ιστορία (1ος)
ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΕΡΜΙΝΑ (16ο Λύκειο Αθηνών) 18,1 Ν.Λογοτεχνία (1η) / 17,6 Αρχαία Ελληνικά (2η)
ΚΟΥΑΤΣ ΒΑΝ ΕΦΗ (16ο Λύκειο Αθηνών) 18,9 Λατινικά / 18 Ιστορία
ΓΚΑΛΑΝΤΖΗ ΕΝΗ ((16ο Λύκειο Αθηνών) 18 Ιστορία
ΣΑΪΣΑΝΑ ΓΩΓΩ (46ο Λύκειο Αθηνών) 16 Έκθεση – Έκφραση

Βαθμολογίες 2006 - 2005
 
ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (4ο Λύκειο) 20 Λατινικά / 19,3 Ν.Λογοτεχνία (1η)
ΚΑΡΝΑΒΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 17,3 Έκθεση / 18,5 Αρχαία
ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 17 Έκθεση
ΠΑΠΑΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 19,4 Ν.Λογοτεχνία / 18,4 λατινικά
ΚΟΛΟΒΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 19,1 Ιστορία Θ.Κ.
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (3ο Λύκειο) 18,2 Έκθεση (1ος)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (4ο Λύκειο) 20 Λατινικά (1η) / 18,9 Αρχαία (2η)
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 17,5 Λατινικά
ΓΚΛΑΒΑΣ ΚΩΣΤΑΣ (3ο Λύκειο) 18 Ιστορία Θ.Κ. (2ος)
ΡΗΓΑ ΕΛΕΝΗ (5ο Λύκειο) 18,1 Έκθεση (2η) / 19,4 Ιστορία Γ.Π.
ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑ (1ο Λύκειο) 17,5 Ν.Λογοτεχνία (2η)
ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 19,1 Ιστορία Γ.Π.
ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΑ (1ο Λύκειο) 17,4 Έκθεση (4η)
ΤΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 19,3 Ιστορία Θ.Κ.
ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΒΙΛΥ 18,1 Ιστορία Γ.Π.
ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (1η σε όλα τα Λύκεια) 19 Αρχαία / 17,5 Έκθεση

Βαθμολογίες 2004 - 2003 - 2002
 
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 20 Λατινικά / 19,3 Ιστορία Θ.Κ.
ΚΟΝΑΝΟΥ ΒΑΓΓΥ 17,7 Έκθεση
ΜΕΡΜΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 17,4 Έκθεση
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 17,3 Έκθεση
ΚΙΣΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 18,5 Έκθεση
ΖΕΡΒΑ ΒΕΤΑ 18 Έκθεση
ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 18 Έκθεση / 19,4 Ιστορία Γ.Π.
ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 18 Έκθεση
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ 17,1 Έκθεση
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 19,4 Ιστορία Γ.Π.
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19 Ιστορία Γ.Π.
ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΦΡΥΝΗ 18,3 Έκθεση / 19,5 Λατινικά
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18 Έκθεση
ΠΑΠΑΥΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ 17,8 Έκθεση
ΔΡΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 17,2 Έκθεση
ΣΠΑΘΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 18,1 Λατινικά
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 17 Έκθεση
ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΓΙΑΓΚΟΣ 17,1 Αρχαία
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΦΗ 17,4 Έκθεση
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ (5ο Λύκειο) 18 Ν.Λογοτεχνία (1η)
ΑΓΓΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (1ο Λύκειο) 17,9 Αρχαία (3η)
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 19 Ιστορία Γ.Π.
ΝΤΑΡΛΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19,6 Ιστορία Γ.Π.
ΤΣΙΓΚΟΛΗ ΓΙΩΤΑ 18,5 Λατινικά