Διακρίσεις

  • Εγγραφή
ΒΑΛΛΙΔΗ ΖΕΦΗ 18η Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Ε.Μ.Π.
ΒΑΪΔΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 32η Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 46ος Τμήμα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Πανεπιστημίου Αθήνας
ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 28ος Νομική Κομοτηνής
ΜΑΝΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 53η Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπιστημίου Πειραιά
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΕΛΕΝΗ 28η Επικοινωνίας, Μέσων & Πολιτισμού Αθήνας
ΚΛΑΑΣΣΕΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 23η Κοινωνικής Εργασίας Αθήνας
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25ος Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ιωαννίνων
ΦΕΦΕ ΜΑΡΙΣΥΛΙΑ 23η Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας Ιωαννίνων
ΛΙΤΣΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 48η Μουσικών Σπουδών Αθήνας
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 31η Φυσικό Πάτρας
ΒΛΑΧΟΥΛΗ ΝΕΦΕΛΗ 14η Πολιτικές Επιστήμες & Δημόσιας Διοίκησης  Πανεπιστημίου Αθήνας
ΚΑΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 36η Ιστορίας & Αρχαιολογίας Πανεπιστημίου Αθήνας
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 19η Ιστορίας & Αρχαιολογίας Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 17η Ψυχολογίας Παν/μίου Αθήνας
ΠΙΓΚΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 23η Ιστορίας & Αρχαιολογίας Πανεπιστημίου Θεσ/κης
ΓΙΑΛΑΜΟΥΔΗ ΗΡΑ 12η Κοινωνιολογίας Παντείου
ΡΑΪΛΗ ΛΟΥΚΙΑ 14η Φιλοσοφίας Πάτρας
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 16ος Πληρ/κής και Τηλεμ/κής Παν/μίου Αθήνας
ΛΕΤΣΙΝΙ ΑΝΝΑ 7η Κοινωνιολογίας Κρήτης
ΠΑΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 27ος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπιστημίου Πειραιά
ΔΕΪΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΝΙΑ 3η Ελληνική Φιλολογία Αθήνας
ΑΝΔΡΑΒΙΖΟΥ ΒΑΓΙΑ 7η Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ 3η Οδοντιατρική Αθήνας
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗ ΖΩΗ 14η Επικοινωνίας και Μ.Μ.Ε. Πανεπιστημίου Αθήνας
ΛΑΜΠΡΗ ΜΑΡΙΑ 14η Μεθοδολογία και Θεωρία Επιστήμης και Τέχνης Πανεπιστημίου Αθήνας
ΜΠΑΡΔΗ ΓΚΕΡΗ 12η Νοσηλευτική ΤΕΙ Αθήνας
ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 21ος Κοινωνική Θεολογία Πανεπιστημίου Αθήνας
ΑΓΑΘΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 21ος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2η Ελληνική Φιλολογία Αθήνας
ΚΑΤΣΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 13η Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής, Ψυχολογίας Αθήνας
ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5ος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας
ΝΑΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 27η Νομική Αθήνας
ΛΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1η Γεωπονικής Βιοτεχνολογίας Γεωπ. Παν. Αθήνας
ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΕΡΜΙΝΑ 18η Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Ιωαννίνων
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 1η Πολιτικών Μηχανικών Θεσ/κης
ΚΟΡΟΝΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3η Αγγλική Φιλολογία Αθήνας
ΑΝΑΓΝΟΥ ΒΙΒΗ 8η Αγγλική Φιλολογία Αθήνας
ΒΡΟΥΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1η Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής Ψυχολογίας Αθήνας και 1η των 1ων : Δέσμες '97
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 7ος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Αλεξανδρούπολη
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΕΛΙΖΑ 19η Οδοντιατρική Αθήνας
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΦΗ 35η Ιατρική Αθήνας
ΣΑΝΤΑΡΜΟΣ ΑΡΗΣ 44ος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ
ΡΑΓΑΖΟΥ ΝΤΙΝΑ 18η Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Αθήνας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15ος Πληροφορική Αθήνας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 24ος Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλ/γων ΕΜΠ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 37ος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας
ΜΑΚΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 22η Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 85η Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας
ΤΕΤΡΙΜΙΔΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 28ος Διδακτική Τεχνολογίας και Ψηφιακών Συστημάτων Πάτρας
ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ος Ικάρων (Σ.Ι.) Μηχ/κοί ΣΜΑ
ΚΑΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 68ος Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας